Společnost byla založena v roce 1995. Od svého vzniku se zabývá realitní činností. Její zaměření je orientováno zejména na nemovitosti ve Španělsku v jeho jižní části na pobřeží Costa Blanca, Costa Calida , Costa Almeria a Costa del Sol. Rovněž také nabízíme zajímavé nemovitosti na Baleárských a Kanárských ostrovech a na dalších místech Španělska.  Ve všech případech dlouhodobě spolupracujeme s renomovanými developerskými společnostmi a  dlouholetými a osvědčenými místními partnery včetně bank. Našim klientům je nabízen individuální přístup při výběru nemovitostí.  V oblasti Španělska se zaměřujeme zejména na nové developerské projekty a jiné kvalitní nemovitosti.

Naše společnost ve spolupráci s partnery dělá vše proto ,aby uzavření smluv bylo co možná nejpohodlnější a nejjednodušší. Samozřejmostí je pomoc při výběru nábytku a dalšího zařízení, zajištění všech potřebných dokumentů k přihlášení energií a další služby. Naším cílem je spokojený zákazník a jeho následná dobrá reference pro své přátele a známé - naše další klienty.

Nedílnou součástí činnosti společnosti BRANCO REALITY je prodej luxusních nemovitostí v ČR, zejména pak v Praze a středních Čechách.
S ohledem na skutečnost, že si většina majitelů nepřeje inzerci, vyžádejte si prosím konkrétní nabídky. Děkujeme za pochopení.