Ve Španělsku není problém koupit nemovitost od malého apartmánu, přes byty různých velikostí, bungalovy, různé typy a velikosti domů až po luxusní vily. Rovněž není problém zabezpečit individuální výstavbu dle představ investora. Důležitou skutečností je, že ve Španělsku lze pořídit nemovitost prakticky za nejpříznivější cenu v celé západní a jižní Evropě.

Mezi nejžádanější oblasti patří Costa Blanca, Costa del Sol, Baleárské ostrovy – zejména ostrov Mallorca a Kanárské ostrovy. Hlavní předností těchto regionů je velký počet slunečních dní včetně měsíců kalendářní zimy, vysoká průměrná roční teplota, příznivé podmínky pro celoroční pobyt a aktivní  trávení volného času.

Vyhledávat můžete nejen podle lokality, ale také dle typu a velikosti Vámi požadované nemovitosti. Zvažte tedy předem, zda budete nemovitost využívat sami, dle toho můžete zvolit počet ložnic a koupelen. Téměř všechny apartmány a domy mají vlastní terasu nebo balkon, vlastní nebo komunální bazén, některé jsou i zařízené. Námi zveřejněné nemovitosti tvoří jen část naší nabídky, vždy jsme připraveni se s Vámi sejít, probrat Vaše požadavky a preference, popřípadě poradit  a zpracovat pro Vás individuální nabídku dle Vašich potřeb a cenových možností.