Kód nemovitosti 002 TW
Lokalita Developerské projekty
Typ Apartmán
Stav nové
Cena 251 000 €
  • 2
  • 2
  • Bazén: ano
  • Výhled na moře: ano
  • Vzdálenost moře: 7,00 km

Popis nemovitosti

Toto je nový projekt s 23 byty v golfovém středisku La Cala vedle dalších dvou, které jsou v současné době ve výstavbě. Projekt je postaven na vrcholu kopce s výhledem na golfové hřiště Europa, v báječné poloze, která poskytuje panoramatický výhled na golfové hřiště a moře. Všechny apartmány jsou orientovány na jih nebo jihozápad, což znamená, že si po celý den užívají spoustu denního světla.  Nachází se v La Cala Golf, kde majitelé nemovitostí mohou využívat výhod a slev poskytovaných kartou Privilege.  Doplňuje řadu bytů a řadových domů, které již v La Cala Golf Resort existují, o nový typ bytu, dostupnější, ale stále skvělé kvality. Ideální pro rodiny hledající prázdninový dům nebo investory hledající nemovitost k pronájmu na letní sezónu s dobrou návratností. Projekt je rozdělen na tři nezávislé parcely s 23, 10 a 30 byty, které jsou integrovány do společného architektonického konceptu postaveného kolem kruhového objezdu, bez okolních budov, a proto si užívají jedinečně klidné místo na venkově. Sun Valley projekt nabízí 23 apartmánů ve dvou budovách po 4 podlažích, 12 se 3 ložnicemi, 9 se 2 ložnicemi a dvěma exkluzivními penthousy se 3 ložnicemi. Všechny apartmány mají velké terasy s proskleným balkonovým zábradlím, takže si můžete plně užít báječný výhled na golfové hřiště, a apartmány v přízemí mají také soukromé zahrady s výhledem na bazén, zahrady letoviska a golfové hřiště obklopující zástavbu . Domy mají moderní rozložení s konceptem „celkového bydlení“, kde je využit veškerý prostor, a s velkým obývacím pokojem integrujícím terasu přes velká okna.

Domy jsou plně vybaveny, mají vestavěné skříně, klimatizaci, vybavenou kuchyň se spotřebiči, balíček LED osvětlení a plně vybavené koupelny s jednotkou, zrcadlem a sprchovou zástěnou. K dispozici je také balíček doplňků k přizpůsobení vašeho domova. Obytný dům s 23 byty je uzavřený bránou a má parkovací plochu s pergolami a prostorem určeným pro každý dům. K dispozici je také bazén pro dospělé, dětský bazén a společné zahrady s výhledem do údolí.

Typologie nemovitostí: Apartmán, Penthouse, přízemní apartmán

Zahrnuje: Vnější parkoviště, Společný bazén, Výtah, Společná zahrada, Solárium, Klimatizace, Topení

Ostatní: Výhledy na golf, V blízkosti pláže, Terasa

V La Cala Golf mohou všichni majitelé nemovitostí v resortu využívat výhod a slev poskytovaných kartou Privilege

La Cala Resort má tři 18jamková golfová hřiště, vodoléčebné centrum a lázně, 4 * hotel, tenisové kurty, běžeckou dráhu, posilovnu s kvalifikovanými trenéry, profesionální fotbalové hřiště, golfovou akademii a cvičiště a 24hodinovou ostrahu ve fantastickém přírodním prostředí okolí. Jen pár minut jízdy autem si můžete užít kouzlo Mijasu a úzkých uliček starého města, jít nakupovat do Marbelly nebo Fuengiroly, ochutnat noční život v La Cala de Mijas nebo Puerto Banús. Bezpochyby nový rezidenční projekt se všemi výhodami soukromí a vysoké kvality, vyhledávané prostředí, strategicky umístěné v La Cala Golf Resort, za opravdu neopakovatelnou cenu.

 

Kontaktujte nás